Aklınıza Takılan Tüm Soruları Yanıtlıyoruz.

Temel Company, Ukrayna'da aracınızı Avrupa’nın en tanınmış taksi uygulama şirketleri olan Uber , Bolt ve Uklon’ da resmi olarak kayıtlı olan şoförlere, tüm hukuksal sözleşmeler korumasında sizin adınıza kiraya vererek, size kazançlı bir yatırım sağlar.

Temel Company 2020 yılında Ukrayna'nın başkenti Kiev'de kurulmuştur.

Faaliyetlerini taksi uygulama şirketleri (Uber, Bolt, Uklon) ile partnerlik ve otomobil kiralama sektöründe sürdürmektedir.

Temel Company olarak bizler değerli  yatırımcılarımız ile yapmış olduğumuz hukuk sözleşmelere istinaden onların adına sahip oldukları araçları Avrupa’nın en tanınmış taksi uygulama şirketleri olan Uber ve Bolt ‘un yanı sıra Ukrayna’nın en güvenilir taksi uygulama şirketi Uklon’ da resmi olarak kayıtlı olan şoförlere, Ukrayna’nın saygın bir hukukçu firması tarafından hazırlanan sözleşmelere istinaden kiraya vermektedir.

Temel Company, aracınızı Avrupa’nın en tanınmış taksi uygulama şirketleri olan Uber , Bolt ve Uklon’ da resmi olarak kayıtlı olan şoförlere, tüm hukuksal sözleşmeler korumasında, sizin adınıza kiraya vermektedir.

Bizlere yatırımcı olmak isteyen arkadaşlar öncelikle internet sitesimizden bizlere çok rahat bir biçimde ulaşabilirler. Ekibimizdeki arkadaşlar sizlerle hemen irtibata geçecektir. Biz ilk etapta yatırımcı olmak isteyen arkadaşlara şirketin işleyişi hakkında çok daha detaylı bilgiler sağlıyoruz. Hukuki hakları, çalışma prensiplerimiz, gerekli önkoşullar gibi herkes tarafından merak edilen soruları çok şeffaf ve açıklayıcı bir biçimde cevaplandırıyoruz. Özellikle imkanı olan herkesi ofisimizi ve diğer departmanlarımızı görmeleri ve bizlerle tanışmaları için Kiev’e davet ediyoruz.

Yaklaşık 46 milyon nüfusa sahip ülkede, başkent Kiev yaklaşık 3 milyon nüfus ile %6,9 orana sahiptir. Kiev ülkenin hem başkenti hem de sosyal ve ekonomik merkezi durumundadır.

2014’ten bu yana Ukrayna, köklü bir değişim geçirerek Sovyet geçmişini geride bırakan batı yanlısı demokratik bir yönelim seçmiş ve söz konusu dönüşüm ülkeyi güçlü makro- ekonomik istikrar öngören bir ivme kazandırmıştır. Hali hazırda var olan dönüşüm süreci “turbo rejim” dönemi olarak adlandırılmaktadır.

Ukrayna kapsamlı serbest ticaret anlaşması imzalanması gibi başlıca adımların ülkenin yatırım ortamını iyileştirmiştir. Büyük bir durgunluk yaşayan Avrupa ekonomisinin aksine, Ukrayna ekonomisi pozitif büyüme hızı ile hala bölgenin büyüyen ekonomisi olarak ortaya çıkmaktadır.

Son yıllarda yüzünü batıya dönen, eğitim seviyesi yüksek genç nufüsü ve hızlı gerçekleştirdiği reformlar sayesinde yabancı yatırımcıların en gözde bölgelerinden birisi olmayı başarmıştır.

Nitelikli iş gücü; Ukrayna dünya genelinde eğitim seviyesi en yüksek 4. ülkedir. Nüfusun %99,7 si okuryazar olup, %70′ i ikinci yüksek eğitime sahiptir.

Avantajlı coğrafi konuma sahiptir. Ukrayna, Avrupa’daki on ulaşım koridorundan dördüne erişim imkanına sahip. Ukrayna, Avrupa ile Asya arasındaki yolların üzerinde yer almaktadır. Ukrayna, Avrupa ve Rusya pazarlarına yakındır.

Yatırımı ve yabancı yatırımcıyı destekleyen hükümet politikaları, teşvik programları, yasal düzenlemeler ve vergi iyileştirmeleri ile yatırımcılara elverişli bir ortam sağlamaktadır.

Ukrayna - Türkiye arasındaki hem ticari hem sosyal yakınlaşmalar son yıllarda zirve yapmıştır. Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, ''Ukrayna ile Türkiye arasındaki ticaret hacmi hedefi 10 milyar dolar olmalıdır'' diyerek iki ülke arasındaki ticari misyonlarını net bir biçimde belirlemiştir. Ayrıca Türkiye, Ukrayna'nın en çok ihracat gerçekleştirdiği ülkeler arasında 4. sırada yer almaktadır.

 

 

Sisteme dahil olan yatırımcılarımıza internet sitemizden üyelik girişi oluşturmaktayız. Üye girişi butonundan kendi panellerine giren yatırımcılarımız orada aracı ile ilgili bilgilere çok rahatlıkla ulaşmaktadırlar. Araçlarını kullanan şoför hakkında bilgiler, aylık kaç km yol yaptığı, araçların fotoğrafları, araçların ruhsatı, araçların sigortası, bu zamana kadar araçlarından elde ettiği kira geliri gibi hertürlü bilgiyi onlara sağlamaktayız.

Ukrayna'da Kazançlı Yatırım Fırsatını Kaçırmayın

Bizi arayın, size bu kazançlı yatırımın detaylarını ve nasıl katılacağınızı anlatalım.
Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayalım

Bize Ulaşın
Üye Giriş Canlı Destek