Partnerlerimiz

UKLON nedir?

UKLON nedir?

Uklon, Ukrayna'da en geniş coğrafi araç çağrı hizmeti kapsamına sahip bir Ukraynalı ürün bilişim şirketidir. Servis Ukrayna'nın 27 şehrinde çalışıyor. 2021 baharında, Uklon uygulaması ayda 7,5 milyondan fazla indirme ve 2 milyondan fazla sipariş aldı.

Artık Uklon, dahili BT ürünlerinin bir ekosistemidir: iki uygulama (yolcular ve sürücüler için), kendi haritacılığı, CRM, dolandırıcılık önleme sistemleri.


Uklon'un iki uygulaması vardır: Uklon Rider Uygulaması - yolcular için tasarlanmıştır (araba çağırmanıza veya teslimat ayarlamanıza izin verir) ve Uklon Sürücü Uygulaması - sürücüler için tasarlanmıştır. 50.000'den fazla kişi tarafından kullanılmaktadır.

Uklon uygulaması ile 20 kg'a kadar olan bir paketin eve veya kapıya teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
Uklon Share, her şeyden önce popüler rotalarda popüler saatlerde (sabah ve akşam yoğun saatlerde) bir refakatçi bulmaya yardımcı olan ortak bir seyahat hizmetidir. Refakatçiler seyahatin maliyetini birbirleriyle paylaşır, bu da seyahati daha ucuz hale getirir.


Teslimat Uklon uygulaması aracılığıyla sipariş edilebilir. "Teslimat" sınıfı, 20 kg'a kadar olan bir koliyi transfer etmenizi sağlar. Eve veya kapıya teslim sipariş verilebilir.

Temel Company Ailesi Hızla Büyüyor

Kurumsal Altyapımız, Dinamik Çalışma Tempomuz, İşimize verdiğimiz değer, mesleğinde uzman ekibimiz ve bize güvenen yatırımcılarımız ile hızla büyüyoruz.

0

Mutlu Müşteri

0

Aktif Araç

0

Uzman Ekip

0

Memnun Yatırımcı

Ukrayna'da Kazançlı Yatırım Fırsatını Kaçırmayın

Bizi arayın, size bu kazançlı yatırımın detaylarını ve nasıl katılacağınızı anlatalım.
Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayalım

Bize Ulaşın
Üye Giriş Canlı Destek