Temel Company Nasıl Çalışır

Süreç ve İşleyiş

Temel Company, aracınızı Avrupa’nın en tanınmış taksi uygulama şirketleri olan Uber , Bolt ve Uklon’ da resmi olarak kayıtlı olan şoförlere, tüm hukuksal sözleşmeler korumasında, sizin adınıza kiraya vermektedir.

Tanışma ve Üyelik

Memnun bir Müşterimizin referansı ile ya da web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size kendimizi ve sistemi anlatarak ilk adımı atmış oluruz. Şayet bizimle çalışmak isterseniz adınıza bir Üyelik oluşturup sizi Temel Company Ailesine dahil ederiz.

Bütçenize uygun araç seçimi

2016 ve üzeri model olan araçlarımızdan birini bizden satın alabilirsiniz. Aracınızı sizin adınıza; Uber, Bolt veya Uklon gibi uygulamalar üzerinden hizmete sokuyoruz. İki senelik anlaşmanızın sonunda, önceden belirlenen rakamı size ödemeyi taahhüt ediyoruz. İki senenin sonunda, belirli bir ek ödeme karşılığında aracınızın modelini yükseltebilir (örneğin 2016 yerine 2018 model araca geçme) ya da farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Hukuksal İşlemler

Temel Company olarak bizler değerli  yatırımcılarımız ile yapmış olduğumuz hukuk sözleşmelere istinaden onların adına sahip oldukları araçları Avrupa’nın en tanınmış taksi uygulama şirketleri olan Uber ve Bolt ‘un yanı sıra Ukrayna’nın en güvenilir taksi uygulama şirketi Uklon’ da resmi olarak kayıtlı olan şoförlere, Ukrayna’nın saygın bir hukukçu firması tarafından hazırlanan sözleşmelere istinaden kiraya vermektedir.

Araç Takibi

Temel Company olarak sizin adınıza ciddi organizasyon ve ekip çalışması içerisindeyiz. Tüm araçlarımız GPS’lidir ve sürekli takip edilir. Şoförler şehir dışına çıkacakları zaman bize bilgi verir, ayrıca araçlar uzaktan kilitlenebilir. Tüm şoförlerimizle ile sözleşme yapar, her türlü işlemimizi, ödememizi yasal olarak gerçekleştiririz.

Bakım, Servis ve Raporlama

Temel Company' de tüm araçlarımız düzenli olarak periyodik bakıma alınır. Düzenli servisler kapsamında aracın tüm bakım ve onarımları sağlanır. Araç sahiplerine düzenli olarak bilgilendirme yapar, araçların fotoğrafları dahil tüm bilgilerini haftalık rapor olarak oluştururuz. Web sitemiz üzerinden Üye Girişi yaparak aracınızla ilgili tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Şeffaflık bizim için çok önemli.

Düzenli Ödemeler

Temel Company' de sözleşme aktif olduktan sonra da her ay araç sahiplerine ödemeleri düzenli olarak yapılır. Her ay günü geldiğinde en geç saat 12.00’a kadar ödemelerimizi mutlaka gerçekleştiririz.

Ukrayna'da Kazançlı Yatırım Fırsatını Kaçırmayın

Bizi arayın, size bu kazançlı yatırımın detaylarını ve nasıl katılacağınızı anlatalım.
Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayalım

Bize Ulaşın
Üye Giriş Canlı Destek