Blog, Makale ve Paylaşımlar

Türkler Ukrayna’da Nasıl Para Kazanabilir?

Tüm dünyada ekonomi zor bir dönem geçirirken, bir Türk Yatırımcı Ukrayna’da nasıl Güvenli bir Kazanç sağlayabilir?

41 milyonu aşan nüfusuyla Ukrayna, Dünya Bankası verilerine göre dünyadaki en büyük 58. ekonomidir ve satın alma gücü pariteleri sıralamasında ise 39. sıradadır. Ukrayna ekonomisi Doğu Avrupa’nın en büyük 4. Ekonomisidir ve gelişmekte olan bir pazar konumundadır.

Yıllarca yapılan reformlarla, azalan kamu borcu ve düşen enflasyonla Ukrayna ekonomisi makroekonomik olarak GÜÇLÜ bir konuma gelmiştir.

Son yıllarda Türk Girişimci ve Yatırımcılar için cazip bir pazar haline gelen Ukrayna, Madencilik, Sanayi, Turizm, Otomotiv gibi pek çok sektörde etkili bir büyüme göstermektedir. Aktif bir sosyal hayatı olan Ukrayna’da son yıllarda özellikle bir iş kolu öne çıkmaktadır; Taksi Uygulamaları

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de faaliyet gösteren Temel Company, Türkiye’deki girişimciler adına Uber, Bolt, Uklon gibi dünya çapındaki Taksi Uygulama Şirketleri ile ortaklık gerçekleştirerek Düşük Yatırım ile Düzenli Gelir imkânı sunmaktadır.

Eğitimli bir ekip ve iyi bir altyapı ile hizmet veren Temel Company, Türk Yatırımcısı adına tüm hukuksal işlemleri ve servis hizmetlerini yürüterek müşterilerini düzenli bilgilendiriyor.

Devamını oku

Türk Girişimciler için Ukrayna’da Yeni Nesil Yatırım Fırsatı

Temel Company, Ukrayna’da Türk Girişimci ve Yatırımcılar için önemli fırsatlar sunuyor.

2020 yılında Ukrayna'nın başkenti Kiev'de kurulan Temel Company;  taksi uygulama şirketleri (Uber, Bolt, Uklon) ile partnerlik yaparak Türkiye’ den Yatırımcıları Yeni ve Kârlı bir yatırıma davet ediyor.

Önemli yatırımcıları ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen şirket, kısa sürede 100 araçlık bir filoya ulaştı. Bu Yeni Nesil Yatırım Modeli ile Türk girişimciler adına araç satın alımı, Uber gibi dünyaca ünlü taksi uygulama şirketleri üzerinden aracı hizmete sokma, her tür bakım ve servisi müşterileri adına takip etme ve düzenli ödemeler ile üyelerine para kazandırma sistemi ile büyük ilgi görüyor.

Sistemin nasıl çalıştığını adım adım buradan kavramak mümkün.

Devamını oku
Üye Giriş Canlı Destek